Liiton mestarit

2017

  • A mestari: Pusenius Eetu, Slaikkarit
  • B mestari: Päivärinta Erkki, Ke-Sa
  • Naisten mestari: Pusa Roosa, IKK
  • Juniori mestari: Hallikainen Miko, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari: Hiltunen Heikki, KooTeeKoo

2016

  • A mestari: Huhtiranta Juuso, Slaikkarit
  • B mestari: Uosukainen Simo, IKK
  • Naisten mestari: Korhonen Raija, OP-Moneyt
  • Juniori mestari: Hallikainen Miko, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari: Halonen Veikko, Steel Masters

2015

  • A mestari: Nurmi Mika, KooTeeKoo
  • B mestari: Savolainen Risto, Ke-Sa
  • Naisten mestari: Korhonen Raija, OP-Moneyt
  • Juniori mestari: Pakarinen Essi, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari:  Häsä Martti, Ke-Sa

2014

  • A mestari: Lahdentausta Marko, Slaikkarit
  • B mestari: Lipsanen Saku, IKK
  • Naisten mestari: Saar Pirjo, OP-Moneyt
  • Juniori mestari: Lipsanen Saku, IKK
  • Veteraanien mestari: Nokelainen Tapio, Prihat

2013

  • A mestari: Pusenius Eetu, Slaikkarit
  • B mestari: Pellinen Jorma, Ke-Sa
  • Naisten mestari: Hiltunen Eliisa, KooTeeKoo
  • Juniori mestari: Huusman Toni, IKK
  • Veteraanien mestari: Pulkkinen Paavo, Slaikkarit

2012

  • A mestari: Petri Oravuo, Slaikkarit
  • B mestari: Pynnönen Unto, Ensokeila
  • Naisten mestari: Korhonen Raija, OP-Moneyt
  • Juniori mestari: Niinimäki Niilo, IKK
  • Veteraanien mestari: Halonen Veikko, Steel Masters

2011

  • A mestari: Leinonen Henno, Slaikkarit
  • B mestari: Munnukka Matti, Sepot-Imatra
  • Naisten mestari: Heidi Tamminen, KooTeeKoo
  • Juniori mestari: Kaski Olli, Slaikkarit
  • Veteraanien mestari: Halonen Veikko, Steel Masters

2010

  • A mestari: Nurmi Mika, KooTeeKoo
  • B mestari: Nikkinen Isto, Prihat
  • Naisten mestari: Tella Sirpa, KooTeeKoo
  • Juniori mestari: Luukkonen Henri, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari: Jääskeläinen Harri, KooTeeKoo

2009

  • A mestari: Immonen Jarno, KooTeeKoo
  • B mestari: Munnukka Matti, Sepot-Imatra
  • Naisten mestari: Tella Sirpa, KooTeeKoo
  • Juniori mestari: Luukkonen Henri,KooTeeKoo
  • Veteraanien Mestari: Halonen Veikko,Steel Masters

2008

  • A mestari: Uosukainen Tero, Slaikkarit
  • B mestari: Peltonen Martti, Ke-Sa
  • Naisten mestari: Tella Sirpa, KooTeeKoo
  • Junioreiden mestari: Luukkonen Henri, IKK
  • Veteraanien mestari: Kiukas Rauno, Ke-Sa

2007

  • A mestari: Huhtiranta Juuso, KooTeeKoo
  • B mestari: Luukkonen Henri, IKK
  • Naisten mestari: Marja-Liisa Tamminen, KooTeeKoo
  • Junioreiden mestari: Huhtiranta Juuso, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari: Nykulla Martti, KooTeeKoo

2006

  • A mestari: Huhtiranta Juuso, KooTeeKoo
  • B mestari: Kokko Erkki, Sepot-Imatra
  • Juniorien mestari: Huhtiranta Juuso, KooTeeKoo
  • Veteraanien mestari: Kiukas Rauno, Ke-Sa

2005

  • A mestari: Huhtiranta Juuso, IKK
  • B mestari: Leiniäinen Jorma, Pinreil
  • Naisten mestari: Markkanen Annastiina, KooTeeKoo
  • Juniorien mestari: Huhtiranta Juuso, IKK
  • Veteraanien mestari: Härkönen Veikko, Sepot-Imatra

2004

  • A mestari: Sipponen Sami, KooTeeKoo
  • B mestari: Kärhä Hannu, Slaikkarit
  • Naisten mestari: Markkanen Annastiina, KooTeeKoo
  • Juniorien mestari: Huhtiranta Juuso, IKK
  • Veteraanien mestari: Sipponen Risto, KooTeeKoo

2003

  • A mestari: Sipponen Ilkka, KooTeeKoo
  • B mestari: Ihalainen Esa, RKM-Imatra
  • Naisten mestari: Markkanen Annastiina, KooTeeKoo
  • Juniorien mestari: Nurmi Mika, IKK
  • Veteraanien mestari: Kuusela Markku, KooTeeKoo

Imatran Keilailuliitto Ry – Imatran Keilahalli